Nikka provokon me të brenshmet e saj

16:29 | 2 Janar 2019

Gjatë vitit që e lam pas, Nikka ishte njëra nga reperet më të komentuara në treg.

Por, siç po duket reperja edhe këtë vit do të jetë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve të cilat zgjojnë kurreshtjen e publikut.

Nikka ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram ku shfaqet gjysmë e zhveshur dhe mjaft në formë.

“Ata dëshirojnë të ju shohin juve mirë, por jo më mirë si ata”, ka shkruan Nikka në fotografinë e postuar në Instagram.

“Ani mori nuse”, mbetet kënga e fundit e saj me të cilën ka mbyllur vitin 2018-të.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara