Nicole Scherzinger duket mahnitëse në fustan të bardhë

15:17 | 17 Shtator 2021

Nicole gjithmonë merr vëmendje me paraqitjen e saj.

Artistja Nicole Scherzinger kësaj radhe erdhi me një fustan të bardhë Tony Ward Couture teksa pozoi për fotografitë e bëra në gala amFAR në Venecia, ku performoi të shtunën në mbrëmje, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Scherzinger kishte një shtresë të përsosur make -up të aplikuar në çastet e plota me një aplikim të qetë të fondatinës, qerpikë të rremë me rimel mahnitës të tymosur të syve dhe shkëlqim rozë të buzëve.

Ajo e shoqëroi pamjen joshëse me një gjerdan diamanti të mrekullueshëm, me vathë me pika që vareshin nga lobet e saj për tu përputhur.

Ndërsa ajo mbante kokën mbrapa në një fotografi tjetër, dhe brinjët e saj të gjata të korbit vareshin nga valët e buta në shpinë.

Ajo gjithashtu kishe vendosur një valë diamantesh në kyçet e dorës.

Nicole ishte në ngjarjen bamirëse për të performuar disa hitet e saj për shumë nga yjet e pranishëm. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara