Google ADS

Nënë e bijë iu këndojnë bijave

09:39 | 21 Korrik 2022
A. B.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë sjellë duetin e titulluar “Bijat”, të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Ky nuk është dueti i parë mes nënë e bijë, pasi ato kanë lansuar edhe disa bashkëpunime që janë mirëpritur dhe pëlqyer nga publiku shqiptar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale