Monika ngacmon Ilirin: Më vjen t’a gjuaj me tullë mbrapa kokës

15:10 | 24 Janar 2022

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, Iliri dhe Monika po vazhdojnë ngacmimet mes njëri tjetrit.

Monika dhe Iliri në fillimet e tyre kanë pasur raporte të mira mes vete, por kohëve të fundit jo.

Teksa po qëndronin në dhomën e gjumit bashkë me Arjolën nën zë ajo sërish tha një gjë drejt tij.

Monika nën qeshje i tha Arjolës se i vie t’i bie me tullë mbrapa kokës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara