Moderatorja shqiptare: Besoni ose jo, nuk më intereson por Cristiano Ronaldo më ka shkruajtur

11:11 | 11 Janar 2022

Alesia Bami ka habitur me deklaratën e saj të fortë.

Teksa ishte pjesë e një loje me pyetje-përgjigje në “E diell” së bashku me kolegun e saj Edi Manushi, Alesia zbuloi një detaj që u duk i pabesueshëm edhe nga të pranishmit në studio.

Gjatë lojës Alesia zbuloi diçka nga jeta e saj private. Ajo duhet të tregonte emrin e një futbollisti që i kishte shkruar disa herë, ose kushte dalë për darkë.

“Betohem është njëri, por nuk ja mbaj mend emrin”, tha ajo.

Por më pas, shtoi me shaka se i kishte dërguar mesazh ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo.

“Ju ose besojeni ose jo, nuk më intereson. Unë përgjigjen time do e jap, Kristiano Ronaldo.”

Kaq mjaftoi dhe në studio shpërthyen të qeshurat. Askush nuk e besoi deklaratën e saj dhe Edi Manushi vendosi ta godasë me vezë në kokë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara