Melisa i sqaron fotot që qarkullojnë në rrjet të cilat flasin për një lidhje mes saj dhe Andit

19:50 | 2 Shkurt 2021

Melisa ka sqaruar fotografitë me Andin të cilat po qarkullojnë në rrjete sociale.

Protagonistja e “Përputhen” mohoi të gjitha duke shtuar se nuk ka pas asgjë me Andin tashmë ish-konkurrentin e emisionit.

Rikujtojmë se, fansat e tyre së fundi kanë zbuluar edhe disa detaje tjera të cilat aludohet se dyshja kanë pasur një raport intim.

Megjithatë, Melisa në emision tha se kjo nuk është asgjë pasi për të është folur edhe më rëndë në të njëjtën kohë shpjegoi edhe fotografitë në të cilat u tha se janë shkrepur pikërisht kur ka qenë me Andin.

Ndryshe, skandalet po vazhdojnë të zbulohen në emisionin “Përputhen” të cilat po bëhen edhe virale në rrjete sociale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara