Megan Fox konfirmon lidhjen e re me reperin

21:32 | 16 Qershor 2020

Megan Fox ka bërë zyrtare lidhjen me reperin Machine Gun Kelly.

Aktorja konfirmoi lidhjen me reperin, pasi çifti u panë duke kapur duart dhe puthur në publik, transmeton portali arbresh.info.

Në fotografitë e siguruara nga Daily Mail, 34-vjeçarja dhe 30-vjeçari shihe duke dalë nga bari përdore, para se Kelly t’ia japë një puthje Foxit në makinën e tij.

Lidhja e re vjen gati një muaj, pasi u raportua se Fox dhe burri i saj Brian Austin Green po ndaheshin pas gati 10 viteve martesë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara