“Me këndu nuk din, zhveshi të gjitha ndoshta dhez me…”, Vesa i kundërpërgjigjet ndjekësit

22:05 | 19 Janar 2020

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur.

Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo duket joshëse gjersa ka vendosur të pozoi e veshur veç me të brendshme.

Mirëpo përveç komenteve pozitive ka pasur edhe të atillë të cilët i kanë thënë se nuk di të këndoj andaj për vëmendje e kanë sygjeruar të zhvishet e tëra.

Mirëpo nuk ka munguar edhe reagimi i një fansi dhe vetë Vesës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara