Majk i dedikon këtë tekst Majlindës

19:15 | 31 Maj 2018

Lidhja e tij dhe Majlinda Zekës bëri bujë të madhe në media.

Bëhet fjalë për reperin Majk, i cili me ish-të dashurën ka një djalë, shkruan arbresh.info.

Edhe pse lidhja e tyre ka mbaruar si duket çifti ende kujtojnë njëri-tjetrin.

Shikoni linkun e mëposhtëm për të kuptuar se cilin tekst reperi Majk i dedikoi Majlindës./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara