Luana Vjollca shkëlqen edhe në veshje sportive

16:10 | 19 Janar 2021

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, di të tërheq vëmendje të madhe të fansave.

Aq më shumë kur në rrjetin social Instagram zënë vend imazhet atraktive të saj, ku shfaqet përherë e mrekullueshme, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja bionde së fundmi ka shpërndarë një fotografi ku shfaqet me veshje sportive, teksa ekspozon trupin e saj perfekt.

Ndërkohë, Luana ka qenë aktive në emisionin e saj, për shkak të festave të fundvitit. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara