Loredana Zefi viziton Prizrenin, mirëpritet nga fansat e shumtë

19:45 | 2 Nëntor 2020

Loredana ka shkuar në Prizren.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohët e fundit i ka shpeshtuar vizitat në Kosovë.

Fillimisht me një foto me Kidën ngjalli dyshime për një bashkëpunim mes tyre mirëpo ende nuk ka ndonjë detaj.

Loredana u largua nga Kosova për tu rikthyer sërish dhe disa foto me Mozzik ngjallën dyshime për një pajtim mes dyshes,shkruan lajmi.net.

Së fundmi e ka vizituar qytetin e Prizrenit dhe aty u mirëprit nga shumë fansa.

“E dua Prizrenin”, ka shkruar Loredana pranë postimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara