Leonora Jakupi plot stil rrugëve të Prishtinës

10:47 | 13 Janar 2021

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë ka sjell projekte të shumta muzikore.

Bëhet fjalë për Leonora Jakupin, e cila afër saj mban shumë fansa të cilët e mbështesin vazhdimisht, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja bionde së fundmi ka vendosu që të publikojë një fotografi joshëse në rrjetin social Instagram, të realizuara gjatë një shëtitje të saj rrugëve të Prishtinës.

Leonora duhet mjaft me stil e veshur me nuancat e stinës së dimrit, e këtë veshje e kishte kompletuar me aksesorë si kapele dhe syze.

Leonora pothuajse çdo detaj të paraqitjes së saj e kishte kuruar, çka ngjalli reagime pozitive të ndjekësve në komente. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara