Ledri dhe Sara pozojnë bashkë, kaq bukur po duken

18:24 | 11 Qershor 2021

Dyshja e njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë tejet të komentuar në faqet rozë.

Pothuajse secili postim i tyre bëhet viral në rrjet, derisa marrin vëmendje të madhe nga audienca, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, dyshja ka zgjedhur që të ndajë një fotografi atraktive.

Që të dy u panë duke pozuar para një pasqyre, derisa morën vëmendje të madhe të audiencës.

Palët zgjodhën që për këtë paraqitje të vishen me të zeza, derisa kishin vënë edhe një palë syze.

Vula dhe Hoxha përndryshe janë prindër të një vajze, e cila quhet Poem Blu. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara