Largimi i dy banorëve trondit shtëpinë (FOTO)

22:36 | 29 Mars 2017

Vendimi i Donjetës për daljen nga shtëpia e Big Brother i ka befasuar të gjithë te çiftet dhe menjëherë kanë nisur diskutimet në lidhje me largimin e tyre.

Gerta thotë se ka mbetur e befasuar nga Damiano që ka pranuar të dalë dhe nuk ka diskutuar gjatë me Donjetën.

“Nëse Denisi do të më kishte kërkuar të Dilnim do të kisha qëndruar 10 orë aty”, thotë Gerta.

Fotinia: Nëse nuk ka probleme jashtë ka bërë shumë gabim që është larguar.

Lupçe: Na erdhi si bombë.

Danjeli: Ishalla nuk ka ndonjë problem familjar.

Kei: Më erdhi shumë keq./Big Brother/

biggggg-970x400_1490817871-502325

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara