Kylie Jenner pranon se i mbushi buzët sepse një djalë përqeshi aftësitë e saj të puthjes

16:19 | 18 Qershor 2021

Kylie Jenner ka pranuar se vendosi të merrte mbushës buzësh pasi u tall për aftësitë e saj të puthjes.

Ylli televiziv bëri rrëfimin gjatë shfaqjes së ribashkimit Keeping Up with the Kardashians, The Final Curtain Part 1, e cila u transmetua të enjten mbrëma në E, shkruan Daily Mail.

Duke folur për nikoqirin Andy Cohen, bukuroshja tha, “Dashuria ime për grimin filloi me pasigurinë time me buzët e mia. Dhe nuk e kam menduar kurrë derisa pata një nga puthjet e mia të para”.

Ajo kujtoi “Një djalë më tha: Oh, Zoti im, ti puthë aq mirë, por ke kaq buzë të vogla”, apo diçka e tillë. Dhe pastaj, prej atëherë … prej atëherë e tutje, u ndjeva … e padëshirueshme”.

Kylie, e cila filloi të eksperimentojë për herë të parë me mbushësin e buzëve kur ishte 17 – vazhdoi, “Unë e kuptova atë me të vërtetë e vështirë. Vetëm kur njdjalë që ju pëlqen e thotë këtë, nuk e di, thjesht ndikoi vërtet tek unë”.

Unë thjesht nuk u ndjeva e dëshirueshme ose e bukur. Unë me të vërtetë doja buzë më të mëdha. Unë do të mbushja buzët me lapsin e buzëve vetëm për të krijuar iluzionin e buzëve më të mëdha.

“Dhe pastaj më në fund isha si “kjo laps buzësh nuk po e bën atë që unë dua”, dhe përfundova duke bërë buzët e mia”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara