Kylie Jenner më seksi se asnjëherë më parë

21:06 | 5 Mars 2021

Kylie Jenner, ndër personazhet me të popullarizuar në botë, ka vendosur që të mahnis fansat.

Ajo në rrjete sociale poston pothuajse çdo ditë imazhe dhe video nga jeta dhe karriera profesionale.

Por, në disa imazhe të fundit zunë vend pozat provokuese të saj, të cilat si përherë komentohen për të mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Të shpërndara në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka joshur me tiparet e bujshme trupore, duke i vënë kështu në rend të parë.

23-vjeçarja u pa me një fund me disa ngjyra, kurse në pjesën e sipërme mbante sytjena të zeza, që fokusonin gjoksin e formësuar.

Për aksesorë, Kylie kishte vendosur që mbajë një palë syze të përmasave të mëdha, me korniza ngjyrë kuqe.

Ndërkaq, kohëve të fundit ajo është parë në udhëtime të shumta, pasi ishte mërzitur gjatë pandemisë coronavirus

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara