Kylie Jenner ekspozon trupin perfekt me veshje sportive

19:26 | 5 Gusht 2021

Kylie Jenner është pothuajse ndër personazhet më të komentuar në ‘showbiz’-in ndërkombëtar.

Gati çdo lëvizje e bukuroshes brune bëhet lajm në faqet rozë, duke marrë vëmendje të madhe të audiencës, shkruan portali arbresh.info.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kylie ka lënë gojëhapur miliona ndjekësit.

Kylie, mahniti e veshur me një sytjena sportive ngjyrë portokalli dhe dollakë të përshtatshme nga marka e njohur e famshme SET.

Çorapet e bardha dhe atletet e bardha siguruan një prekje të modës të viteve ’90.

Vlen të theksohet se Kylie duket se preferon të shfaqet pa makijazh, pasi këtë gjë e bënë mjaft shpesh. /arbresh.info./

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara