Ky personazh i famshëm ka qenë i dashuri i Brigitte Macron

21:00 | 7 Maj 2019

Është Le Parisien që e përcjell informacionin: Zonja e Parë e Francës, Brigitte Macron, ka jetuar në rininë e saj një histori dashurie me një prezantues të famshëm televiziv francez.

Ajo ka pasur një lidhje të stuhishme me moderatorin mjaft të suksesshëm, Pierre Pernaut, i cili sqaroi megjithatë se marrëdhënia e tyre nuk zgjati shumë, shkruan Tsot.

E përditshmja thotë ndërkohë se presidenti francez vazhdon të jetë mjaft i dashuruar; ai është romantik por dhe xheloz sidomos për historitë e shkuara të së shoqes. Çifti ka qenë prej kohësh në vëmendjen e shtuar të medias për shkak të diferëncës shumë të madhe të moshës mes tyre.

Shpërndaje në rrjete sociale