Google ADS

Ky është videoklipi i ri nga Bebe Rexha (VIDEO)

16:30 | 9 Mars 2017

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka publikuar këngën e re.

‘F.F.F (Fuck Fake Friends)  titullohet kënga dhe është në duet me G-Eazy me të cilin pat bashkëpunuar për këngën ‘Me, myself and I’, shkruan arbresh.info.

Kjo këngë është me një tekst interesant, dedikuar shokëve fals (fake) që mund të na kthejnë shpinën.

Bebe pritet që së shpejti të hedh në treg edhe albumin.

Për më shumë dëgjojeni këngën dhe shijojeni videoklipin në të cilin Bebe duket atraktive e veshur me ngjyra të theksuara./Arbresh.info