Google ADS

Ky është mashkulli më i pashëm në botë

08:36 | 10 Tetor 2018
A. B.

“Kam një shtëpi që nuk e kam vizituar kurrë”, rrëfen këngëtari 24 vjeç.

Për shumë vetë ishtë mëse e qartë se Maluma do ishte burri më sensual në botë…arsyet?

Jo vetëm ka arritur 30 milionë ndjekës në rrjetet sociale në 7 vjet, por ka akumuluar edhe dhume çmime për talentin e tij.

Ndihem i lumtur, por jo i kënaqur. Jam njeri ambicioz. Dua një ‘Latin Grammy’, një ‘Anglo Grammy’, ka thënë në një intervistë për revistën ‘People’ në spanjisht.

Ëndrra e këngëtarit kolumbian është të bashkëpunojë në të ardhmen me Justin Timberlake dhe Ariana Grande-n.

Maluma konfirmon se nuk punon për famë dhe para’, por sepse pëlqen të këndojë dhe ky është sekreti i suksesit të tij.

Ndërkohë, ka folur edhe për rëndësinë e familjes së tij në jetë siç janë prindërit dhe motra e tij më e madhe.

‘Ana më pak pozitive është se momentet që dua të ndaj me familjen time nuk janë të shumtë. Kam një shtëpi që nuk e kam vizituar kurrë”, rrëfen këngëtari 24 vjeç. Sigurisht, ky këngëtar do ketë shumë për të thënë për disa vite, që nga momenti që ambicia për karrierë, ashtu si edhe të qënurit sensual, janë gjërat që spikasin tek ai.

Shpërndaje në rrjete sociale