Kjo prezantuese shqiptare fryn buzët (FOTO)

09:10 | 22 Mars 2017

Fryrja e buzëve është bërë e zakonshme për fytyrat publike.

Por, përpos këngëtarëve këtë hap po e ndjekin edhe prezantueset, shkruan arbresh.info.

Einxhel Shkira është parë në qendrën estetike të Skerdi Faria.

Ky i fundit postoi një fotografi në Instagram me Einxhel duke thënë në formë sarkaze se ia ka bërë buzët asaj dhe vetës./Arbresh.info

skerdi

Lajmet më të lexuara