Google ADS

Kjo bukuroshe e fitnesit po mahnit rrjetet sociale

13:31 | 31 Tetor 2017

Summer Ray është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në botë, ndërsa se është shumë e popullarizuar në rrjetet sociale e tregon edhe fakti se ajo në “Instagram” ka hiç më pak se 17 milionë ndjekës.

Shumica pyesin nëse pamja e saj në rrjetet sociale është e vërtetë dhe ajo është atraktive sikurse në fotot që i poston.

Por ajo vërtet shkëlqen, pasi ajo njihet si njëra nga trajneret më të suksesshme të fitnesit.

Format e saj trupore shkëlqejnë pa marrë parasysh se si vishet dhe në cilin ambient pozon, ndërsa Summer qysh moti ua ka bërë me dije të gjithëve se aktiviteti i saj në internet nuk është fals dhe këtë e vërteton me postimin e fotove si nga jeta e përditshme, ashtu edhe nga plazhi dhe palestra.

Dhe ata të cilët e kanë pasur fatin që ta shohin personalisht në rrugë apo diku tjetër thonë se në të vërtetë ajo është edhe më e bukur se në fotografi, pasi format e saj trupore të magjepsin
Ajo ka zbuluar se është e dhënë aq shumë pas fitnesit, sa ushtron deri në tri herë në ditë, ndërsa nuk harron ushtrimet as kur duhet të bëjë ndonjë set fotografimi, transmeton zeri.“Fitnesi është pjesë e pandashme e jetës sime. Ai më bën të ndihem mirë dhe seksi”, ka deklaruar ajo.

s1_1509448494-4503581

s3_1509448504-9749191

s4_1509448508-5524358

 

Shpërndaje në rrjete sociale