Google ADS

Kjo bukuroshe do t’ju ‘çmend’ me trupin e saj

10:02 | 10 Qershor 2017

Bukuroshja Kady McDermott ka treguar linjat e saj të përkryera deri sa merrte rreze dielli gjatë pushimeve në Ibiza, transmeton portali Arbresh.info.

Bukuroshja 21 vjeçare dukej sensacionale me një palë bikini të zi dhe me zbukurime ari.

Fotot më poshtë dëshmojnë më së miri asetet e saj./Arbresh.info

41436a0600000578-4588488-image-a-115_1497011548759 414368ea00000578-4588488-image-a-103_1497010358512 414368f600000578-4588488-image-m-105_1497011065452 414369ad00000578-4588488-image-a-124_1497013242209 414369c200000578-0-image-a-98_1497010313046 414369de00000578-4588488-image-m-113_1497011241241 414369ee00000578-4588488-image-m-128_1497013263970 4143690600000578-4588488-image-a-132_1497014447730 4143695300000578-4588488-image-a-131_1497014265432 4143696700000578-4588488-image-a-133_1497014463072 4143698000000578-4588488-image-m-102_1497010348613

Shpërndaje në rrjete sociale