Kim, Kylie dhe Kendall pozojnë në të brendshme “SKIMS”

19:03 | 15 Shkurt 2021

Motrat Kardashian sërish arritën të thyejnë internetin me fotosesionin e publikuar.

Para festës së Shën Valentinit, ato reklamuan koleksionin e ri të brendshmëve duke venë në fokus edhe linjat e bukura trupore.

40 vjeçarja, Kim Kardashian kishte venë në fokus shpinën e saj, Kendall dhe Kylie me tjetër pozë për dallim nga Kim të cilat ekspozuar barkun e tonifikuar.

Ato kishin zgjedhur dy palë të brendshme dy ngjyrëshe të bardh dhe të kuqe.

Ndryshe, në këtë fotosesion Kardashian dhe Jenner u akuzuan për përdorimin e fotoshopit në fotografitë e publikuara, Kendall ishte ajo e cila u komentua më shumë se imazhet e saj janë të rregulluara me programe të ndryshme.

 

 

Lajmet më të lexuara