Kim Kardashian vjen joshëse në fotot e reja, ngacmon imagjinatën

16:02 | 2 Mars 2021

Ajo nuk kursehet asnjëherë për të vënë në pah çdo tipar të mrekullueshëm të trupit.

Dhe Kim Kardashian tashmë ka sjellë disa poza tërheqëse në rrjetin social Instagram, derisa mori vëmendjen e fansave, shkruan portali arbresh.info

Ylli televiziv, ka publikuar foto para pasqyrës si pjesë e reklamës për gjigantin “Dolce & Gabbana”.

Ajo zbuloi linjën e re të të brendshmëve nga shtëpia ikonike e modës.

Kujtojmë se ditë më parë Kim nënshkoi kërkesën pë divorc me, Kanye West.

Sipas dokumenteve të divorcit, ajo kërkoi kujdestari të përbashkët për katër fëmijët e tyre. Ende nuk është mësuar se si fëmijët do ta ndajnë kohën e tyre midis prindërve ndërsa Kim jeton në Kaliforni dhe Kanye duket se ndodhet në fermën Wyoming këto ditë.

Përveç Psalmit, çifti kanë edhe tre fëmijë të tjerë: North, shtatë vjeçe, Saint, pesë vjeç dhe Chicago, tre vjeçe. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara