Kim Kardashian me poza provokuese në të brendshme ngjyrë rozë

08:06 | 4 Shkurt 2023

Ylli i klanit Kardashian, Kim ka nisur përgatitjet për ditën e Shën Valentinit.

Diva 42-vjeçare pozoi me të brendshme nga marka e saj teksa ndodhej në dhomën e saj të gjumit, shkruan arbresh.info

Ish-bashkëshortja e reperit Kanye West u ul në gjunjë dhe gjithashtu për të realizuar disa ‘selfie’ provokuese.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” megjithatë duke se nuk ka një Romeo me të cilin ta ndajë këtë festë pasi është beqare.

Nëna e katër fëmijëve ishte takuar për herë të fundit me humoristin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson, i cili tashmë ka nisur një lidhje romantike me 26-vjeçaren, Chase Sui Wonders. /arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale