Kim Kardashian me poza atraktive teksa reklamon parfumet e reja

21:33 | 21 Janar 2021

Kim Kardashian së fundi po merret me promovimin e markës së saj të parfumeve ‘KKW Fragrance’ në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Emri ‘KKW’, i cili përdoret gjithashtu në produktet e saj të ndryshme të përbërjes, vjen nga emri i saj i martuar Kim Kardashian West.

Kim theksoi linjat e saj trupore, ndërsa gjunjëzohej pranë një zemre gjigante prej ari.

Ndërkohë sa i përket jetës së saj të dashurisë, sapo është pohuar se Kim ka frikë se si një divorc i mundshëm nga Kanye West do të ndikonte në katër fëmijët e tyre: North, Saint, Chicago dhe Psalmi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara