Kim Kardashian ka fshehur unazën e fejesës me Kris Humphries nga Kanye West

15:37 | 10 Gusht 2018

Kim Kardashian dhe Kris Humphries mund të jenë martuar vetëm për 72 ditë, por ajo arriti të kandidojë në tani-burri Kanye West duke tundur unazën gjigande të saj të fejesës gjatë bashkimit të shkurtër.

“Unë isha duke ndarë një çmim kur Kanye ishte i nominuar, dhe u takuam në prapaskenë. Të dy u takuam tek SoHo House dhe ai u ul në tavolinën time” shkruan US Magazine përcjell arbresh.info

“Në dorë kisha unazën pasiqë në atë kohë isha e martuar, dhe unë kisha unazën e vënë dhe duke folur si gjithmonë me duar, Kanye i kishte ngulitur sytë në unazën time dhe kishte një shprehje në fytyrë shumë “zemërthyese”. Kështu “unë fsheha duart e mija për gjatë gjithë darkës dhe flisja vetëm me një dorë.”

Pas ndarjes me Kris në vitin 2011, Kim dhe Kanye u martuan në vitin 2014 duke qenë deri tashmë prind të tre fëmijëve: North, 5, Saint, 2, dhe Chicago 6 muajshe./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara