Kim Kardashian ‘harron’ divorcin, feston ditëlindjen e vajzës

23:54 | 15 Janar 2021

Kim Kardashian ka lënë mënjanë problemet e saj martesore për të festuar ditëlindjen e tretë të vajzës së saj.

Ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj, ku shfaqi momentet më të ëmbëla me vajzën e saj Chicago, shkruan daily mail, transmeton portali arbresh.info

Kim Kardashian është shfaqur me rroba banjo me ngjyrë metalike.

“Princesha ime Chi Chi, sot je tre. Ti ke zërin më të ëmbël dhe më të lartë që mund ta dëgjojë gjithë ditën. Ti ke sjellë magji në jetën tonë”, shkroi Kim në mediat sociale.

Kim Kardashian është duke kaluar një periudhë divorci me burrin e saj Kayne West. Mediat rapotojnë se ata jetojnë ndarazi që disa muaj.

Kayne West nuk është parë në asnjëren nga fotot e publikuara për ditëlindjen e vajzës./DailyMail/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale