Kim Kardashian e “zjarrtë” në bikini

10:20 | 3 Gusht 2021

Kim Kardashian ka ditur që gjatë viteve ‘ta rrënojë’ internetin me pozat provokuese që i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Edhe pse tash si 40 vjeçare, amerikania e famshme arrin gjithmonë të arrijë në qendër të vëmendjes sa herë që publikon fotografi në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 236 milionë ndjekës, shkruan portali arbresh.info

Në disa fotografi të reja që tregojnë fizikun e Kim nga para dhe mbrapa, superylli nuk ka hezituar të shfaqet e qeshur edhe para kamerës.

Fansat i pëlqyen këto imazhe në masë të madhe dhe njëri prej tyre shkroi: “As zjarri nuk është më i nxehtë se ti”.

Sa i përket jetës private, për të është duke u përfolur se ka filluar romancë, gjë të cilën e hodhi poshtë vet ajo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara