Kida në Turqi për videon e këngës së re

21:53 | 3 Qershor 2019

Dy javë më pare solli këngën më të re para publikut të titulluar, “Deja Vu”.

Tashmë po shijon sukseset e këngës së fundit, të cilët e publikoi në bashkëpunim me Lyircal Son.

Bukuroshja ditët e fundit po gjendet në shtetin turk, ku po shijon plazhet fantastike të këtij vendi.

Megjithatë, këngëtarja duket se po e shfrytëzon rastin edhe në xhirimin e vidoes së më të re të saj.

Kështu së paku ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale kreatorja dhe stilistja, Diana Qerimi, e cila ka ndarë edhe për ndjekësit disa imazhe të zeshkanes.

Ndryshe, kënga e fundit e këngëtares deri më tani është shikuar mbi shtatë milionë here në YouTube.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara