Kida ndryshon përsëri ngjyrën e flokëve, kësaj radhe i bën rozë të ndezur

21:37 | 27 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të pëlqyerat nga estrada kosovare dhe më gjerë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Po ashtu mund të vihet se ndryshimi që ajo ka bërë kohëve të fundit, që kryesisht ka të bëjë me flokët e saj.

Kësaj here përmes një ‘filter’, Kida i ka bërë ato me rozë të ndezur.

Padyshim që një ndryshim i tillë e bënte të shkëlqente edhe më shumë.

Kujtojmë se, “Edhe Sa” është hiti i saj i fundit, që rezultoi mjaft i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara