Kida duket plot stil në setin e ri fotografik

14:58 | 5 Gusht 2021

Artistja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo tanimë vetëm në Instagram numëron 1.8 milion njerëz, gjersa komentohet për thuajse çdo postim që bën, shkruan portali arbresh.info

Kida njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në veshje.

Kida shihej e veshur me një bluzë të thjeshtë ngjyrë të bardhë të cilën e kishte kombinuar me pantallona sportive me prerje interesante të cilët morën vëmendjen mjaft shumë.

Ndryshe, Kida po shijon suksesin e këngës së re “Dale” që e solli javë më parë në bashkëpunim me artistët: Butrint Imeri dhe Ledri Vula. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara