Google ADS

Kida dhe Ermali po vijnë me një bashkëpunim

16:27 | 10 Qershor 2024
E.H

Dy artistët e njohur, Kida dhe Ermal Fejzullahu po vijnë sërish me një bashkëpunim.

Kështu ka lënë të kuptohet nga një InstaStory e Kidës, e cila ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e klipit.

“Fiksim”, duket se do të titullohet kënga e re e Ermalit dhe Kidës.

Shpërndaje në rrjete sociale