Kiara u shfaq me Butrintin në klip, por jo edhe në Instagram

15:33 | 10 Qershor 2019

Butrinti sapo ka publikuar projektin e ri.

Ai lansoi ‘Hajt hajt’ me videoklip ku në të bën pjesë Kiara Tito.

Dyshja thuhej se ishin në lidhje dashurie por te dytë po e mohojnë.

Edhe pse Kiara u shfaq në klip të bukuroshit të estradës ai nuk e mban në rrjetin social Instagram.

Se çka po ndodh me Butrintin dhe Kiaren mbetet të shihet…/arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara