Google ADS

Kështu duket në jetën reale “Nazira” e serialit “Beni Affet”

00:49 | 11 Korrik 2017

Aktorja turke e serialit të famshëm “Beni Affet” (Më Fal), “Nazira” është njëra ndër aktoret e këtij seriali e cila pëlqehet shumë për pozitivitetin e saj që ka, shkruan “Kosovarja”.

Emri i saj është Zeynep Aytek Metin, ndërsa në serial njihet si nëna e “Beratit”. “Nazira” luan rolin e shërbëtores së shtëpisë së familjes “Kozan”. Dhe jemi mësuar që ta shohim çdoherë si një grua e ngratë, e pa fat. Por, ajo në jetën reale është pothuajse një zonjë e vërtet.

Revista “Kosovarja”, ua sjell disa foto të saj që ta shihni se si duket ajo në përditshmëri.

 Nazira është një grua e pa burrë në serial dhe ka vetëm një djalë, i cili është djalë i keq në këtë serial. Ndërsa ajo mundohet shumë për të.
928034-606496049465568-977288540-n 1171985-218867774978020-1291750315-n 10611107-262111057321491-1088858510-n 15043901-1217869918258662-8854884969802104832-n 16908445-1883565638591019-1173399444817707008-n beni-affet-dizisi-oyunculari-11 zeynep-aytek-metin-beni-affet-nazire-kimdir1 zeynep-aytek-metin-diziler

Shpërndaje në rrjete sociale