Këngëtarja kosovare kritikon ashpër Rinën dhe Taynen

17:32 | 12 Tetor 2018

Vajzat repere po lënë gjurmë në skenën muzikore.

Viti 2018 për Rinën dhe Taynen ishte mjaft i suksesshëm, shkruan arbresh.info.

Por, ato kanë arritur që të krijojnë një ‘luftë’ në estradë duke bërë kështu që të përfliten për tekstet thumbuese kundrejt njëra-tjetrës.

Albulena Ukaj e dha një mendim për vajzat duke i kritikuar ashpër.

‘Unë nuk du me dhez me skandale si ato’, ishin disa nga fjalët e saj për këtë çështje.

Se çka tha më tutje e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara