Këngëtarja Dina Shabani, shfaq format bombastike në Budva

15:02 | 13 Maj 2018

Dina Shabani është një këngëtare e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia.

Ajo është e njohur për pamjen e saj bombastike dhe zërin e ëmbël, shkruan Arbresh.info.

Për Dinën duket se pushimet kanë filluar më herët se zakonisht.

Këngëtarja është duke kaluar kohë në Mal të Zi, saktësisht në qytetin e famshëm të Budvas.

Dina ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram fotografi nga ky qytet ku duket e mahnitshme./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale