Këngëtari kosovar zbulon ‘bakshishet’ që merr

20:09 | 12 Nëntor 2017

Faton Isufi një këngëtar i njohur.

Ai ishte i ftuar në n’ZOOM ku promovoi këngën e re, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash autorja dhe moderatorja e emisionit i bëri disa pyetje në lidhje me performancat live.

Sa ‘bakshishe’ merr artisti kosovar e kuptoni në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara