Këngëtari kosovar tregon hapur për pasurinë e tij

23:14 | 18 Dhjetor 2017

Labinot Rexha është një këngëtar i muzikës popullore.

Ai jeton në diasporë dhe shpesh vie në vendlindje për të sjell projekte të reja, shkruan arbresh.info.

I ftuar në emisionin n’ZOOM Labi shpalosi gjëra nga jeta e tij private dhe profesionale.

I pyetur se sa ka arritur të ketë jetë të mirë nga muzika përgjigja e tij do ju befasoj.

Ai tregon hapur për pasurinë e tij.

Ja çka tha ai./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara