Këmisha shumë e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ gjoksin Kimit

11:10 | 20 Shkurt 2021

Kim nuk i ndalon paraqitjet atraktive.

Ylli televiziv së fundi publikoi disa imazhe me pantallona të gjerë dhe këmishë shumë të shkurtër, në të cilën zbulon gjoksin në pjesën e poshtme.

Edhe këtë herë, ajo vuri në pah belin e sheshtë, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me çizme e syze të errëta.

Kim Kardashian tash e sa kohë komentohet për bisedime rreth divorcit me Kanye West.

Mbrëmjen e sontme mediet e huaja konfirmuan se Kim e ka dorëzuar kërkesën për divorc nga Kanye.

 

 

Lajmet më të lexuara