Kejvina Kthella provokon përsëri nga Dubai

21:37 | 22 Prill 2021

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është tejet e komentuar në faqet rozë.

Një gjë e tillë vjen për shkak të postimeve të shumta që bën në rrjete sociale, duke informuar kështu 725 mijë ndjekësit e saj, shkruan portali arbresh.info

Kështu, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde ka shpërndarë setin e fotografik.

Modelja ka pak ditë që ka udhëtuar në Dubai, ku po shijon disa ditë të mira pushimi, ndërsa për fansat sjell fotografi nga plazhi.

Në fotot e fundit, ajo u shfaq e veshur me një palë bikini njëpjesëshe, në të cilat theksoi format trupore si çdo herë.

Postimi i bukuroshes mori me mijëra pëlqime dhe komente, që përshkruanin se sa joshëse shfaqej. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara