Kaq e bukur dukej Teuta Krasniqi kur ishte 16 vjeç

09:23 | 21 Shtator 2022

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, është shumë aktive në rrjete sociale dhe publikon me fansat postime të ndryshme.

Teuta së fundi ka postuar një fotografi nga arkiva në ‘Instagram’, shkruan arbresh.info

Ajo e ndau me publikun imazhin si 16 vjeçare dhe siç shihet s’ka ndryshuar aspak.

Kujtojmë se, Teuta Krasniqi përndryshe përveç aktrimit, viteve të fundit ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes, duke nxjerrë në shitje produkte të ndryshme ushqimore vegane. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale