Kanye West shpreson të ribashkohet me Kimin: Zoti dëshiron që të na shoh bashkë

11:31 | 25 Nëntor 2021

Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc në fillim të këtij viti, por duket se Kanye West nuk e ka pranuar se çdo gjë mes tyre ka mbaruar.

Reperi është shprehur se Zoti do ta bashkoj sërish me Kim Kardashian, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Kim Kardashian, e cila tashmë ka nisur një lidhje të re dashurie me aktorin, Pete Davidson. Reperi ka thënë se Zoti do t’i bashkojë ata dhe do të frymëzojë miliona çifte të ndara të bëjnë të njëjtën gjë.

“Zoti dëshiron që të na shoh bashkë. Ne kemi bërë shumë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë gjëra që nuk janë të pranueshme si bashkëshort, por tani, për çfarëdo arsye do të doja të ndryshoja këtë veprim”, tha ai.

Që nga ndarja me Kardashian, për reperin u përfol në media roze se ka qenë në lidhje me modelet, Irina Shayk dhe Vinetrian.

Përndryshe, edhe Kim Kardashian e Pete Davidson së fundi kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara