JLo tregon trupin e saj perfekt teksa niset për palestër

14:18 | 14 Janar 2021

Këngëtarja e njohur ka nisur vitin e ri 2021 me plot energji.

Artistja me famë botërore ka postuar imazhe në Instagram duke u nisur në palestër, shkruan portali arbresh.info

51 vjeçarja mori vëmendjen e ndjekësve me linjat e saj e cila arrin t’i ketë në formë përkundër moshës.

Me siguri se kjo nuk është e rastësishme pasi që Jlo është aktive në palestër dhe ushtron vazhdimisht.

Këngëtarja ishte nisur për në palestër me makinën e saj “Porsche Carriera 911” me ngjyrë të kuqe.

Kujtojmë se, sa i përket jetës private martesa që u pretendua të mbahej këtë vit mes saj dhe Alex Rodriguez nuk u mbajt për shkak të pandemisë coronavirus. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara