Jimmy Page shfaqet në Venecia me të dashurën 45 vjet më të re

12:02 | 7 Shtator 2021

Fundjavën e kaluar në Festivalin e Filmit në Venecia, kitaristi legjendar i grupit Led Zeppelin Jimmy Page (77) u shfaq me të dashurën e tij Scarlett Sabet (32).

Çifti u shfaq në premierën e filmit “Becoming Led Zeppelin”, transmeton portal arbresh.info

Ata kanë ecur nëpër tapetin e kuq dorë për dore, duke pozuar para fotografëve.

32-vjeçarja, shkrimtare, në një intervistë për “Tatler”, ka theksuar se në fillim të marrëdhënies me Jimmy Page, asaj i është dashur që të tejkaloi “ndjenjën e turpit”.

Nga ana tjetër, ajo thotë se tani ata janë në një marrëdhënie shumë të mirë.

“Është qesharake, sepse marrëdhënia jonë ndryshon vetëm në letër. Por kur ai qëndron para meje, nuk është diçka që ndiej. Nuk është diçka që na shqetëson. Mendoj se disa njerëz mendojnë se kam bërë një zgjedhje të pazakontë. Në fillim ndjehesha keq, por tani jam shumë rehat”, tha ajo.

“Ne jemi në një marrëdhënie të mahnitshme. Mendoj se shumë njerëz e dinë që Jimmy është një njeri i jashtëzakonshmë”, shtoi ajo.

Çifti jeton në shtëpinë luksoze të Jimmy në perëndim të Londrës, vlera e së cilës vlerësohet në 135 milionë paund.

Jimmy dhe Scartlet janë në lidhje që nga viti 2014./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale