Jennifer Lopez shkëlqen rrugëve të Los Angeles

12:22 | 21 Korrik 2021

Ajo në mënyrë të rregullt është duke mbajtur të informuar ndjekësit e saj.

Dhe Jennifer Lopez zgjodhi që të mahniste fansat teksa dilte në një nga zyrat e saj në Los Angeles, shkruan portali arbresh.info

51-vjeçarja veshi një fustan veror rozë, çantë dore Valentino, teksa në dorën tjetër mbante një termos uji me shkëlqim.

Kjo paraqitje vjen pasi Lopez shmangu një pyetje në lidhje me romancën e saj me të dashurin e ri, Ben Affleck.

Kujtojmë se kohëve të fundit për të është duke u përfolur shumë në faqet rozë, pasi u ribashkua me ish-bashkëshortin Ben Affleck. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara