Jennifer Lopez dhe Ben Affleck puthen ndërsa bëjnë debutimin e tyre të parë në tapetin e kuq që nga ribashkimi

00:37 | 11 Shtator 2021

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë bërë debutimin e tyre në tapetin e kuq që nga ribashkimi si çift.

Ata janë fotografuar dhe kanë ndarë një puthje në premierën e filmit “ The Last Duel” gjatë Festivalit të 78 -të të Filmit në Venecia, transmeton portal arbresh.info

Dyshja mbërritën në ngjarje me një taksi uji para se të ecnin dorë për dore, duke shkëlqyer dhe krenarë në tapetin e kuq.

Affleck luan rolin e Kontit Pierre d’Alençon në dramën e ardhshme historike, të drejtuar nga Ridley Scott.

Ribashkimi i tyre erdhi vetëm disa javë pasi ylli i muzikës dhe ylli i bejsbollit, Alex Rodriguez anuluan fejesën e tyre, një muaj pasi mohuan raportet se ata ishin ndarë./foto:skynews/ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale