“Je e vetmja dashuri”, Getinjo dhe Ana Kabashi publikojnë duetin

10:11 | 4 Shkurt 2023

Artistët e njohur, Ana Kabashi dhe reperi Getinjo ishin ndër banorët e “Big Brother VIP Kosova”.

Dyshja ndonëse ka javë që nuk janë pjesë e formatit po vazhdojnë të komentohen për rrugëtimin e tyre Brenda shtëpisë së famshme.

Artistët gjatë kohës sa ishin banorë të BBVK bashkë realizuan një duet qe u mirëprit nga ana e fansave dhe u kthye në një hit.

Kënga me titullin “Je e vetmja dashuri” tashmë është kompletuar dhe realizuar edhe nga ana vizuale ku të dy duken në formë të mirë, me stil dhe tejet të afër me njëri-tjetrin.

Kujtojmë që teksti i këngës u realizua nga vet artistët, producent i këngës është Nurtel, teksa për klipin u përkujdes Sekuencë. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale