Jack Harlow e konsideron veten reperin më të mirë të bardhë pas Eminemit

17:21 | 1 Maj 2023

Jack Harlow ka thënë se e konsideron veten si reperin më të mirë të bardhë në rep pas Eminemit.

Kështu së paku thotë në këngën e tij të re, “They Don’t Live It”, ku shprehet që “është djali i bardhë më i fortë që prej atij që reponte për vjellje dhe xhemperë”.

Eminemi ende nuk ka bërë ndonjë reagim, teksa Harloëi më herët e kishte bërë të ditur që ishte fans i reperit nga Detroiti, duke e quajtur ikonë.

Shpërndaje në rrjete sociale